• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 09132980793
  • اینستاگرام

نوشیدنی های زیستی انواعی از نوشیدنی ها هستند که از سنتز چای و یا مکمل های غذایی به دست می آیند. این مواد خوراکی برای سلامت بسیار کارآمد و مفید هستند و به طور کامل از مواد گیاهی و طبیعی به دست می آیند. این نوشیدنی ها از محصولاتی به دست می آیند که بیشترین فواید تغذیه ای را در خود دارند.

ادامه مطلب...

زیبایی و جوانی از مهم ترین خواسته های بشر از گذشته تا کنون بوده است. نمود این موضوع را می توان در داستان ها و افسانه های کهن پیدا کرد. آن جا که انسان های دنیای قدیم مسافت های طولانی را برای یافتن اکسیرها و عصاره های جاودانی و جوانی طی می کردند و در این مسیر با سختی های زیادی روبرو می شدند.

 

ادامه مطلب...

محصولات لاغری و فرم دهی بدن

زیبایی همواره یکی از مقوله های مهم و مورد توجه در زندگی بشر بوده است. یکی از وجوه زیبایی که همیشه مورد توجه و نگرانی در انسان ها بوده است، تناسب اندام می باشد. تناسب اندام علاوه بر زیبایی های ظاهری که به همراه دارد در سلامتی و داشتن زندگی با کیفیت نقش عمده ای را ایفا می کند.

ادامه مطلب...

دمنوش ها هدیه ای از جانب طبیعت هستند. نوشیدن یک فنجان دمنوش گیاهی گرم با کلی خواص طبیعی می تواند سلامت شما را تضمین کند.

 

ادامه مطلب...

محصولات مراقبت از پوست آقایان تالگو

انسان از دیرباز به زیبایی جسم و مراقبت از پوست و موی خود اهمیت میداده است.

ادامه مطلب...

امروزه استفاده از مواد طبیعی و دمنوش هایی از عصاره گیاهان و عناصری که به شکل طبیعی در طبیعت وجود دارند در میان مردم رواج روزافزونی دارد. یکی از مصادیق این موضوع روی آوردن هرچه بیشتر مردم به درمان از طریق طب سنتی و درمان بیماری ها و مشکلات جسمی بر اساس آموزه های آن، است.

ادامه مطلب...

بهترین محصولات پاکسازی تالگو

پوست یک ارگان حیاتی است که بدون آن هیچ موجودی قادر به ادامه حیات نیست. پوست به عنوان وسیع ترین عضو زنده بدن، در حقیقت یکی از پیچیده ترین، جالبترین و پرکارترین اعضاء نیز به شمار می آید .

ادامه مطلب...

زیبایی یکی از نیازهای همیشگی بشر بوده است. انسان ها همیشه به دنبال راه هایی بوده اند تا از طریق آن بتوانند زیبا شوند و زیبا بمانند.

 

ادامه مطلب...

مزوتراپی

مزوتراپی یکی از روش‌های نوین در درمان‌های زیبایی است که در آن، دوزهای کم دارو در ناحیه‌ای از پوست به طور مکرر و با استفاده از سوزن‌های بسیار ریز تزریق می‌شوند.

ادامه مطلب...

دانستنی هایی در مورد مکمل های سالم دریایی

مکمل های غذایی منابع متمرکز خوراکی و یا غیرخوراکی هستند که دارای اثرات فیزیولوژیک و یا تغذیه ای در بدن می باشند، یکی از اهداف مصرف این گونه از مکمل ها در بدن رسیدن به رژیم غذایی نرمال می باشد. مکمل های غذایی انواعی از مکمل ها هستند که به شکل کپسول، قرص، شربت و... در اندازه های مشخص به شکل روزانه مصرف می گردند.

ادامه مطلب...

نقش آبرسانی در زیبایی و طراوت پوست Hydrating Care

یکی از راههای پیشگیری از کم آبی پوست استفاده از کرم ها و ماسک های مخصوص آبرسانی است این کرم ها آبرسان قوی پوست هستند چون می توانند 3 یا 4 برابر وزن خود آب ذخیره کنند و پوست را در حد کفایت آبرسانی کنند. استفاده از ماسک های آبرسانی مخصوصا برای افرادی که در مناطق گرم و خشک هستند حداقل هفته ای یکبار لازم و ضروری است

ادامه مطلب...

راههای تماس با ما

THALGO

تماس با ما

تماس با ما

اینستاگرام

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

09132980793