• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 09132980793
  • اینستاگرام

نوشیدنی های زیستی انواعی از نوشیدنی ها هستند که از سنتز چای و یا مکمل های غذایی به دست می آیند. این مواد خوراکی برای سلامت بسیار کارآمد و مفید هستند و به طور کامل از مواد گیاهی و طبیعی به دست می آیند. این نوشیدنی ها از محصولاتی به دست می آیند که بیشترین فواید تغذیه ای را در خود دارند.

به محصولات گیاهی و دمنوش ها، استفاده از این نوع از نوشیدنی ها میان مردم رواج زیادی پیدا کرده است و مردم بر تاثیرات مفید استفاده از این نوع از محصولات بر سلامت خود آگاهی های زیادی را کسب نمودند.

به واسطه این گرایش روزافزون، شرکت های زیادی مبادرت به ساخت این گونه محصولات گیاهی نموده اند و انواع مختلفی از نوشیدنی های زیستی را می توان در بازار مصرف پیدا کرد. باید توجه داشته باشید به دلیل این که استفاده از این نوع از محصولات به طور مستقیم با سلامت بدن سروکار دارد باید در انتخاب انواع با کیفیت و استاندارد این محصولات دقت لازم را به عمل بیاورید. محصولاتی که از استاندارد کافی برخوردار نیستند و یا حاوی موادی هستند که با بدن شما سازگار نمی باشند، علاوه بر این که شما را به نتیجه دلخواه نمی رسانند، سلامت شما را در معرض خطر قرار می دهند.

ساخت نوشیدنی های زیستی از طریق فرآیندهای پیچیده ای صورت می گیرد و طی آن مواد گیاهی و طبیعی به دست آمده غنی شده و مورد استفاده مشتریان قرار می گیرد.

تالگو فرانسه با سابقه طولانی خود در زمینه ساخت محصولات بهداشتی و آرایشی از مواد طبیعی و دریایی، این بار اقدام به ساخت نوشیدنی های زیستی نموده است. این شرکت با استفاده از تکنولوژی های روز و مواد سالم طبیعی به دست آمده از دریا نوشیدنی هایی را به شما ارائه می کند که سرشار از حس لطافت، سلامت و حیات اقیانوس است.

خواص نوشیدنی زیستی تصفیه کننده تالگو

نوشیدنی های زیستی تصفیه کننده انواعی از دمنوش ها هستند که با مصرف آن ها می توان فواید زیادی را به دست آورد. از جمله این خاصیت ها می توان به احساس تازگی، سبکی، توازن هورمون ها و به دست آوردن انرژی بدن اشاره کرد. انواعی از نوشیدنی های زیستی تصفیه کننده با مواد گیاهی، دریایی و طبیعی در شرکت تالگو ساخته می شود که با مصرف آن ها می توان به نتایج دلخواه رسید.

جلبک قهوه ای یکی از مواد مهم تشکیل دهنده این نوع از نوشیدنی ها است. این ماده در کنار عصاره اسپیره کوهی ( ریش بز) و ترکیبات آن به همراه چای سبز موجب کاهش وزن می شود.

اسپیره کوهی به شکل سنتی برای خارج کردن مواد اضافه و مضر از بدن استفاده می شده است

راههای تماس با ما

THALGO

تماس با ما

تماس با ما

اینستاگرام

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

09132980793